Bugun...

Reklam

Benzersiz hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın

Sitemize vereceğiniz reklamları anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebilir, Sitemize giren her kullanıcıya değil ilgili kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız uygun zamanlarda alakalı kişilere gösterilir.

      
Değişen tüketiciye ayak uydurun

Türkiye internet kullanıcı sayısı her geçen gün artırıyor. Kullanıcılar artık ürün ya da hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar yapıyorlar. Tüketicileri tanıyın; neleri hangi zamanda aradıklarını öğrenin

 

Müşterilerinizi Tanıyın

Facebook reklamlarınızı oluşturmadan önce müşterilerinizi tanımanıza yardımcı oluyoruz. Hangi yaş grubundalar, neleri severler veya sevmezler, nelerden korkarlar? Bu sorulara yanıt vermeniz Facebook’ta müşterilerinizi takip etmek için en önemli adımdır.

 

Hedef Kitlenizi Belirleyin

Facebook reklamları demografik hedefleme seçeneği sayesinde oldukça güçlü reklamlardır. Kullanıcıları yaşadıkları şehre, yaş gruplarına, cinsiyetlerine ve hatta medeni durumlarına göre hedefleyebiliriz.


Dikkat Çekin

Rakiplerinizden farklılaşmak için ilgi çekici reklam metinleri ve görseller kullanırız. Reklamlarınızı dönemsel olarak test eder, hangi görselin veya reklam metninin daha fazla tıklama aldığını inceleriz.

 

Kolay ulaşılabilir olun

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunun. Sayfanızı anahtar kelime listeleriyle doldurmayın, pop-up’lardan ve zararlı içeriklerden uzak durun.

 

Kullanıcıların bağlantıda kalmalarını kolaylaştırın

Mobil internet kullanıcıları üzerinde iyi bir etki bırakmak ve marka bilinirliğinizi pozitif yönde geliştirmek için web sitenizi mobile uyumlu hale getirmelisiniz. Optimize edilmiş bir web sitesi her an her yerden ulaşılabilir olduğunuzu gösterir.

 

Web’le sınırlı kalmayın, işinizi mobile taşıyın


Türkiye’de her 10 akıllı telefon kullanıcısının dördü ayda en az bir uygulama indiriyor. Mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştıracak ve gelecek nesle uyum sağlamanıza yardımcı olacak.

 

Bırakın web sitelerinizi, reklamlarınızı ve facebook profillerinizi biz hazırlayalım. Şehrimizdeki binlerce firma ve poransiyel müşteriye sizin için ulaşalım ve sizi tanıtalım.

Kırıkkale'de hergün ortalama 200 bin kez sosyal ortama (facebook,twitter,vb) bağlantı kuruluyor ve insanlar ortalama 1 milyon paylaşımı görüntülüyor, paylaşıyor veya yorum yapıyor.

Bu büyük pazara sizi tanıtalım ve erişilebilirliğinizi artıralım.

 HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI