Reklam
  • Reklam

SAYGILI'DAN KIRIKKALE'YE MÜJDE Mİ VAR?

SAYGILI'DAN KIRIKKALE'YE MÜJDE Mİ VAR?
18 Şubat 2021 - 15:08 - Güncelleme: 27 Şubat 2021 - 21:05
Kırıkkale’nin şehir içi taşımacılığı konusunda defalarca denediği, minibüsçüler ile belediyeyi karşı karşıya getiren midibüs uygulamasına Kırıkkale Belediyesinin yeniden başlayacağı bilgisi alındı.
 
GENCER VE SAYGILI GÖRÜŞTÜ İDDİASI
Kırıkkale Minibüscüler Odası Başkanı  İshak Gencer ile Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın şehir içi taşımacılığı konusunda görüştüğü, Başkan Saygılı’nın bu kararını Gencer’in değiştiremediği iddia edildi. Aynı Zamanda Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olan İshak Gencer’in konuyla ilgili kendi odası yönetimine dahi bilgi vermediği ve minibüsçülerin de belediyenin böyle bir uygulama yapacağından haberdar olmadığı belirtildi.
 
MİNİBÜSÇÜNÜN TEPKİSİ NE OLACAK?
Özellikle duraklarda ayda 15 gün sefer yapabilen minibüsçülerin bu konuda ne düşündüğü ise merak konusu. Geçmişte minibüsçüler merhum Güven Ceylan Başkanlığı döneminde yapılan uygulamalara tepki göstermiş, durak yerleri değiştirildiğinde bile eylem yapmışlardı.  Kırıkkale Minibüscüler Odası Başkanı  İshak Gencer’in üyeleri ile konuyu paylaştığında tavrının ne olacağı ise yine merak edilen konulardan birisi. Minibüscü esnafı Ak Parti il Yönetim Kurulu üyesi olan oda başkanı ishak Gencer’den ne tür bir beklenti içinde olacağı ve tepkilerinin nasıl şekilleneceği konusunda ise farklı yorumlar yapılması dikkat çekti.
Bu haber 7931 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum